תוכנות להורדה חינם למחשב
חפש
חפש בעברית או באנגלית, לדוגמא: סקייפ, uTorrent וכו'

סקייפ לעסקים – תכונות נבחרות

הגרסה המוכרת יותר של סקייפ מיועדת לקהל הרחב של המשתמשים הפרטיים. אולם, סקייפ מציעה גרסה נוספת המותאמת לעסקים. גרסה זו כוללת מגוון תכונות ויכולות שהופכות את סקייפ לפתרון תקשורת מעולה לעולם העסקי.

 

אילו תכונות של סקייפ יכולות להיות מועילות במיוחד לעסקים?

שיחות ועידה בווידאו – במקום לבזבז הון קטן על טיסות, מלונות ושהייה בכדי לקיים פגישה פנים אל פנים עם לקוחות, ספקים או שותפים עסקיים, או במקום להסתמך על שירותים מקוונים פחות יציבים, נסו את פתרון שיחות הועידה בווידאו של סקייפ. תכונה זו מאפשרת לכם לקיים שיחת ועידה בווידאו עם 3 או יותר משתתפים מהעולם כולו.

הודעות מידיות – בעזרת תכונת ההודעות המידיות של סקייפ תוכלו לשלוח הודעות אישיות למשתתפים אחרים בשיחה בזמן אמת בכדי ליידע אותם בדברים חשובים. כך, תוכלו להחליף דעות בפרטיות אודות הנאמר בשיחת הוועידה, תוכלו לשתף פרטי קשר ועוד.

שיתוף קבצים גדולים – בעזרת סקייפ תוכלו לשלוח לכל משתמש סקייפ אחר קבצים בכל גודל ומכל סוג. כך תוכלו להימנע ממשלוח פיזי של חומר ומהעלויות הכרוכות בכך ותוכלו אף לעקוף את מגבלת גודל הקבצים של חלק משירותי הדואר האלקטרוני.

 

 

מה הם ההבדלים בין גרסת סקייפ הרגילה לבין גרסת סקייפ לעסקים?

גרסת סקייפ לעסקים כוללת בתוכה את כל התכונות והיכולות המוצעות על ידי גרסת סקייפ לציבור המשתמשים הרחב. אולם, גרסת סקייפ לעסקים כוללת מספר יתרונות חשובים לעסקים:

ערכת התקנה אוטומטית – רכיב זה מאפשר למחלקות ה- IT בחברה לנהל באופן מרוכז ופשוט את ההתקנה של סקייפ על כלל מחשבי החברה. כך תוכלו להיות בטוחים שכל העובדים משתמשים באותה גרסה של סקייפ ותוכלו להתקין את התוכנה, לעדכן אותה או לבצע שינויים באופן מרוכז ופשוט.

מבצעים ייעודיים לעסקים – גרסת סקייפ לעסקים מיידעת אתכם באשר למבצעים רלוונטיים לגבי שירותי סקייפ. כך תוכלו לנהל באופן מיטבי ותמידי את המשאבים שתשקיעו בסקייפ.

 

בהצלחה!